O nas

Arslex - Centrum Prawnicze to kancelaria prawna w Bydgoszczy świadcząca kompleksowe usługi z całego zakresu prawa. Głównym celem kancelarii jest umożliwienie naszym Klientom skorzystania z usług prawnych w przystępnych cenach.

Prawnicy Arslex to absolwenci wydziałów prawa najlepszych w Polsce renomowanych uczelni wyższych. Ponadto w branży prawniczej poza wiedzą merytoryczną, równie istotne jest doświadczenie. Nasi pracownicy nabywali swoje umiejętności praktyczne w takich miejscach jak kancelaria adwokacka, kancelaria radcowska, a także w toku aplikacji w sądach i prokuraturach. Arslex to zespół prawników zajmujących się każdą problematyką prawną z jaką możecie się Państwo spotkać na codzień.

Nasza Kancelaria pomaga mieszkańcom województwa kujawsko-pomorskiego od 2006 roku. W tym czasie udzieliliśmy kilkadziesięt tysięcy porad prawnych i sporządziliśmy kilka tysięcy pism - zarówno sądowych jak i pozasądowych. Udzieliliśmy skutecznej pomocy prawnej wielu osobom, które tworzą zadowoloną i darzącą nas dużym zaufaniem grupę Klientów.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.